top of page

Nuo ko pradėjome

Tikriausiai visi nors kartą vaikystėje labai susikaupę stengėtės pieštuku apvedžioti savo delniuką. O šie mieli kontūrai taip džiugina tėvelių širdis... Ir Jums taip malonu praėjus keliolikai metų palyginti juos su originalu ir pastebėti, kaip išaugote. Tačiau tokie brangūs lapeliai laikui bėgant dažniausiai pasimeta ir tėvams savo 30-ečiam „mažyliui“ belieka tik papasakoti, kokia mažutė ir putlutė buvo jo rankytė. Bet žodžiai, kad ir kokie vaizdingi jie būtų, tėra tik žodžiai. Visai kas kita – pamatyti. Juolab kad ir pačiam jau būna ganėtinai sunku įsivaizduoti ir prisiminti.

 

Tačiau dabar Jūs turite išeitį! 
 

Išskirtinė ir miela dovana – ŠILTI PRISIMINIMAI – jūsų mažylių rankytės ir kojytės atspaudai!

 

Mes džiaugiamės galėdami jums pristatyti naują išskirtinę kompoziciją – ŠILTI PRISIMINIMAI! Tai originali dekoro skulptūrinė meninė kompozicija, kurią galima pakabinti ant sienos kaip paveikslą ir pagražinti bet kurį interjerą – nuo klasikinio iki modernaus.

 

Šioje formoje mes įamžinsime pačius švelniausius jausmus, kokius tik įmanoma užfiksuoti šiuo momentu. Mūsų specialistai atsargiai nuims jūsų mažylio rankytės ar kojytės atspaudą (tai galima padaryti jau nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų ), taip pat ir jūsų rankų atspaudą, ir pasistengs sukurti išskirtinę bei mielą kompoziciją – ŠILTI PRISIMINIMAI – sėkmingą meno ir malonių atsiminimų derinį.

 

Jūs galite padaryti originalią dovaną gimimo dienos, jubiliejaus, sukaktuvių, vestuvių, mokyklos ar universiteto baigimo proga. Galbūt norite maloniai nustebinti savo artimuosius, draugus ar pažįstamus? Pagaukite brangias akimirkas ir išsaugokite prisiminimus amžiams.

 

Fantazuokite, o mūsų specialistai įgyvendins jūsų svajones vieninteliame ir nepakartojamame meno kūrinyje! 

 

Dvejoti neverta, nes visa, kas malonu, tėra akimirka. Sugauti ją padės mūsų specialistas. Darbuotojas atveš Jums kainoraštį, fotografijų, lankstuką ir rėmelių pavyzdžių. Jis pasiūlys daugiau nei 30 kompozicijų variantų. Lipdinį galės padengti specialiais dažais, auksu, sidabru, ar pagaminti jį iš žalvario.

 

Kartu su lipdiniu, į rėmelį galime įdėti užrašus iš gimdymo namų, fotografiją, metalinę lentelę, kurioje bus išgraviruota ūgis, svoris, Zodiako ženklas, pirmasis vaiko ištartas žodis ar norimas palinkėjimas savo atžalai.

bottom of page